XI Spławikowy Memoriał Waldemara Stempy rozstrzygnięty

Zawody rozegrane w dniu 24 czerwca 2012r.

Powiadom znajomego:

W dniu 24 czerwca 2012r. odbyły się już 11 zawody z cyklu Spławikowy Memoriał Waldemara Stempy.

Przed rozpoczęciem zawodów chwilą ciszy uczczono pamięć kol. Waldemara Stempy.

Przy doskonałej pogodzie do boju stanęło 43 zawodników: 22 seniorów, 7 kobiet, 7 juniorów i 7 kadetów.

Najlepszym kadetem została Wiktoria Żok z Kluczborka z wynikiem 1055 gram. Najlepszą kobietą Renata Moneta z koła "Kolejarz-Ofama" z wynikiem 1606 gram. W sektorze juniorów zwyciężył Bartosz Bajzert z  koła "Kolejarz-Ofama" łowiąc 630 gram ryby. Najwyższe podium wśród seniorów zajął Tadeusz Babiński z Niemodlina prezentując w siatce 2690 gram ryb.

Największą rybę zawodów Leszcza o wadze 1305 gram wyciągnął Marek Moszyński z koła Opole 4.

Rozstrzygnięto również klasyfikacje w kategorii najstarszy i najmłodszy oczestnich zawodów.

Kulminacyjnym punktem zawodów było wręczenie największego pucharu zawodów.

Największy puchar ufundowany przez rodzinę Waldemara Stempy otrzymał Tadeusz Babiński z Niemodlina za największy wynik zawodów 2690 gram.